Jsme tým instruktorů, kteří své zkušenosti získané během dlouholetého působení v oboru uplatňují ve výuce upravené dle specifických potřeb žen.

I žena může chápat techniku motocyklu...

 

Zaměřujeme se na Vaše potřeby a specifika....

Jiří Novotný

34 let - Narodil jsem se s řídítky v ruce a jezdím už přes čtvrt století. Výuce se aktivně věnuji deset let, a to od úplných začátečníků až po sportovní jezdce, kteří chtějí své schopnosti posouvat dál. Rukama mi prošlo spoustu specifických lidí, ať už svou výškou, komplexy z pádů, nebo třeba zlozvyky, které je někdo naučil, nebo naopak nenaučil. Všichni si dnes zdárně užívají radost z jízdy. Sám nechci usnout na vavřínech, a tak i já se stále snažím zdokonalovat. V roce 2016 jsem prošel kaskadérskou motoškolou. Jezdím okruhy a snažím se posouvat své hranice stále dál. No a nejoblíbenější okruh? Samozřejmě Brno. Na silnici se však jezdí jiná stopa. ;-)

 

Motto: I rychlá jízda může být bezpečná, když víš, jak na to.

 

Motocykl:  okruhový speciál – Yamaha YZF R1

                 civilní ježdění – MV Agusta Dragster 800 RR

David [Dejvák] Novotný

28 let - Od malička mě to táhne ke strojům s kolama, k těm jednostopým obzvlášť. Zároveň rád učím lidi a předávám dál získané zkušenosti. „Motocykl je nářadí vrtkavé, má pouhopouhá dvě kola“, proto je obzvláště u těchto strojů zapotřebí naučit se správné návyky tak, abychom si jízdu maximálně užili a vždy se bezpečně vrátili domů.

 

Motto: Každý se může zlepšit!

 

Motocykl:  Okruhový speciál - Suzuki GSX-R 600

                 Civilní ježdění - Suzuki GSX-R 600

                 (ne to není chyba, opravdu mám 2 motorky :-D)

 

Radek [Gas] Michna

40 let - Na mašinách jezdím přes 25 let, přičemž těch posledních 15 se věnuji testování motorek pro časopis Motohouse. Ptáte-li se na mou specializaci, do rukou dostávám převážně cestovní endura, nakedy a ostrá endura. Mám za sebou dvě sezony závodění v CEC Cupu, ale pak mi učarovalo enduro. Nebudu lhát, i dnes se s oblibou svezu po silnici svižně a také hluboké náklony mi pořád dělají dobře, ovšem jakmile vidím šotolinu, slintám jak pes I. P. Pavlova. Mimo to provozuji vlastní motoškolu, kterou si pravidelně najímají značky Honda a Suzuki k výuce na svých akcích.

 

Motto: Hrdinů jsou plné hřbitovy, ale to rozhodně neznamená, že se musí jezdit pomalu! :)

 

Motocykl: Honda CRF1000L2 Africa Twin Adventure Sports a KTM 450 EXC.

 

 

Výuka na míru ženám…

 

Naučíme Vás jezdit...

ČEKÁME NA VÁS :-)

...VAŠI INSTRUKTOŘI...

Jan [Somik] Somerauer

36 let - Motorky se mi už dávno staly hlavním koníčkem a posledních dvanáct let také zaměstnáním a vlastně celým životem. Patřím ke kmenovým redaktorům časopisu Motohouse, který mimo jiné každý rok pořádá Motocyklový Den Žen. Tady jsem nejen nabral zkušenosti s výukou, ale také podezření, že by to pro vás motodámy chtělo udělat akci, kde půjdeme víc do hloubky. Vývoj i neustálé opakování nabytých zkušeností totiž podle mého dokážou udělat ježdění na motorkách nejen bezpečnějším, ale i zábavnějším.

 

Motto: Nejde o to, naučit se nazpaměť, jde o to, pochopit a pak to využívat.

 

Motocykl: Ducati Scrambler Desert Sled

Jaroslav [Wági] Wagner

35 let - Motorky sedlám už 22 let. Na začátku se více opravovalo, než jezdilo, ale časem se stroje zlepšovaly a z motokoníčku se stalo zaměstnání. Dnes se považuji za zkušeného instruktora autoškoly se zaměřením na motorky. V současnosti jezdím MV Agustu Brutale 800. Chceš i ty jezdit bezpečně a bez šrámů? Přihlas se a společně se určitě zlepšíme.

 

Motto: Život je krátký, ale díky motorkám může být krásný.

 

Motocykl: MV Agusta Brutale 800

 

MOTOKEMP    |   INSTRUKTOŘI   |   KONTAKT

Jiří Novotný MOTOŠKOLA

 

Štefánikova 223

468 22 Železný Brod

Česká republika

 

+420 483 390 504

info@autonovotny.cz

 

PARTNEŘI