Jsme tým instruktorů, kteří své zkušenosti získané během dlouholetého působení v oboru uplatňují ve výuce upravené dle specifických potřeb žen.

I žena může chápat techniku motocyklu...

 

Zaměřujeme se na Vaše potřeby a specifika....

Jiří Novotný

36 let - Narodil jsem se s řídítky v ruce a jezdím už přes čtvrt století. Výuce se aktivně věnuji deset let, a to od úplných začátečníků až po sportovní jezdce, kteří chtějí své schopnosti posouvat dál. Rukama mi prošlo spoustu specifických lidí, ať už svou výškou, komplexy z pádů, nebo třeba zlozvyky, které je někdo naučil, nebo naopak nenaučil. Všichni si dnes zdárně užívají radost z jízdy. Sám nechci usnout na vavřínech, a tak i já se stále snažím zdokonalovat. V roce 2016 jsem prošel kaskadérskou motoškolou. Jezdím okruhy a snažím se posouvat své hranice stále dál. No a nejoblíbenější okruh? Samozřejmě Brno. Na silnici se však jezdí jiná stopa. ;-)

 

Motto: I rychlá jízda může být bezpečná, když víš, jak na to.

 

Motocykl:  okruhový speciál – Yamaha YZF R1

                 civilní ježdění – MV Agusta Dragster 800 RR

David [Dejvák] Novotný

30 let - Od malička mě to táhne ke strojům s kolama, k těm jednostopým obzvlášť. Zároveň rád učím lidi a předávám dál získané zkušenosti. „Motocykl je nářadí vrtkavé, má pouhopouhá dvě kola“, proto je obzvláště u těchto strojů zapotřebí naučit se správné návyky tak, abychom si jízdu maximálně užili a vždy se bezpečně vrátili domů.

 

Motto: Každý se může zlepšit!

 

Motocykl:  Okruhový speciál - Suzuki GSX-R 600

                 Civilní ježdění - Suzuki GSX-R 600

                 (ne to není chyba, opravdu mám 2 motorky :-D)

 

Radek [Gas] Michna

40 let - Na mašinách jezdím přes 25 let, přičemž těch posledních 15 se věnuji testování motorek pro časopis Motohouse. Ptáte-li se na mou specializaci, do rukou dostávám převážně cestovní endura, nakedy a ostrá endura. Mám za sebou dvě sezony závodění v CEC Cupu, ale pak mi učarovalo enduro. Nebudu lhát, i dnes se s oblibou svezu po silnici svižně a také hluboké náklony mi pořád dělají dobře, ovšem jakmile vidím šotolinu, slintám jak pes I. P. Pavlova. Mimo to provozuji vlastní motoškolu, kterou si pravidelně najímají značky Honda a Suzuki k výuce na svých akcích.

 

Motto: Hrdinů jsou plné hřbitovy, ale to rozhodně neznamená, že se musí jezdit pomalu! :)

 

Motocykl: Honda CRF1000L2 Africa Twin Adventure Sports a KTM 450 EXC.

 

 

Nebudeme ti tupě drtit do hlavy informace...

 

... chceme, abys pochopila a naučila se

 

UDĚLÁME PRO

VÁS MAXIMUM

Vaši instruktoři PMŽ

MOTOJÓGA  |  MOTOKEMP |  MOTOTÁBOR   |  INSTRUKTOŘI  |  KONTAKT

Jan [Somik] Somerauer

38 let - Motorky se mi už dávno staly hlavním koníčkem a posledních dvanáct let také zaměstnáním a vlastně celým životem. Patřím ke kmenovým redaktorům časopisu Motohouse, který mimo jiné každý rok pořádá Motocyklový Den Žen. Tady jsem nejen nabral zkušenosti s výukou, ale také podezření, že by to pro vás motodámy chtělo udělat akci, kde půjdeme víc do hloubky. Vývoj i neustálé opakování nabytých zkušeností totiž podle mého dokážou udělat ježdění na motorkách nejen bezpečnějším, ale i zábavnějším.

 

Motto: Nejde o to, naučit se nazpaměť, jde o to, pochopit a pak to využívat.

 

Motocykl: Ducati Scrambler Desert Sled

Gábina Novotná Budínová

32 let – ještě před pár lety holka, která si šla tvrdě za svým snem. První účast na legendární rally Dakar pro ni nedopadla dobře, takže se sem ještě jednou vrátila, a závod dojela. Mohlo by se zdát, že vás endurářka nemá co naučit, ale Gabča před Dakarem prodělala nejen intenzivní trénink fyzický, ale také trénink dokonalého ovládání motorky. Kromě toho je už několik let instruktorkou motoškoly na brněnském okruhu, projektu Učme se přežít, a právě našeho PMŽ. Dnes je to vyspělá máma od rodiny, která vám rozhodně má co předat nejen po stránce technické.

 

Motto: Když si něco přeješ, jdi do toho!

 

Motocykl: Husqvarna FE450

 

Jiří Novotný MOTOŠKOLA

 

Štefánikova 223

468 22 Železný Brod

Česká republika

 

+420 483 390 504

info@autonovotny.cz

 

PARTNEŘI