Jízda na motorce je sport a jako takový pak potřebuje také přípravu mimo silnici. Pod vedením dlouholetého trenéra reprezentantů vás naučíme, jak se na motorku připravovat.

 

Kromě šéftrenéra Jiřího Heiníka se o vás budou starat naši instruktoři

a herec/motorkář Jan Révai.

 

Čtyři instruktoři v rámci každého bloku.

 

Čeká na vás práce se stabilitou nejen v tělocvičně, ale také na zapůjčených elektrokolech a trialových motorkách. K dispozici bude řada cvičebních pomůcek včetně speciálního zařízení batak pro trénink reflexů.

 

Ideální příprava pro nastávající motosezonu.

 

26. - 28. listopadu 2021

CO VÁS ČEKÁ?

Víkend zaměřený na intenzivní práci s tělem, rovnováhu a reflexy. To vše pod vedením Jiřího Heiníka, který se na toto téma desítky let zaměřuje a jeho tréninkem prochází dlouhodobě většina reprezentantů různých motokategorií od silničních, přes enduráře až po účastníky rally Dakar.

 

Kromě našich instruktorů, které znáte z ostatních akcí PMŽ – Jirky Novotného a Radka „Gase“ Michny, také v roli instruktora herec Jan Révai, který s Jiřím Heiníkem několik let intenzivně trénuje a dnes je schopen tyto znalosti předávat dál.

Dopodrobna rozebraná teorie práce s vlastním tělem následně aplikovaná v praxi během cvičení.

 

Práce s rovnováhou vlastního těla a stroje trénovaná také na speciálních elektrokolech a trialových motorkách, které vám na dané cvičební bloky zapůjčíme.

 

Trénink rovnováhy a zároveň reflexů potřebných pro řízení motorky na speciálním zařízení Batak, kterých je jen několik kusů v republice.

 

Jako bonus večer s vyprávěním vandráka Honzy Révaie o jeho cestě Střední Amerikou.

5 půldenních bloků cvičení i teorie

 

Intenzivní práce s tělem

MÍSTO KONÁNÍ MOTOJÓGY

Dlouho jsme pro vás hledali to správné místo, kde se budete cítit dobře. Klidné prostředí a luxusní zázemí penzionu Relax Vrchovina nám a především vám takové zázemí poskytuje. Navíc využijeme univerzálního sálu, který nám poslouží jako tělocvična.

 

Tentokrát se na silnici nepodíváme, veškerá výuka bude probíhat přímo na penzionu a v jeho nejbližším okolí, kde využijeme také velké travnaté plochy a nedaleké lesy.

 

 

 

Ubytování Penzion Relax Vrchovina

CENA MOTOJÓGY: 8.990,-Kč

Cena obsahuje:

2 x ubytování v penzionu Relax Vrchovina.

Výborné stravování formou plné penze.

Kompletní výcvik dle popisu.

Zapůjčení všech cvičebních pomůcek včetně elektrokol a trialových motorek.

 

ČASOVÝ HARMONOGRAM

KURZU

1. DEN

Ubytování do 16.00, program začneme v 17.00 úvodem kempu. Následně se bude jedna skupina věnovat teorii a druhá s Jiřím Heiníkem a Honzou Révaiem tréninku reflexů na zařízení Batak. Po té se prohodíme. Po večeři pak prostor pro dotazy a povídání.

 

2. DEN

Sobota začne lehkou snídaní v osm ráno a pak se pustíme do tréninku. Polovina půjde s našimi instruktory trénovat stabilitu na elektrokolech, druhá se s Jirkou Heiníkem a Honzou Révaiem v tělocvičně zasoustředí na trénink stability na jednotlivých cvičebních pomůckách. Po obědě se pak obě skupiny prohodí. Večer po tréninku se pak dočkáte zaslouženého relaxu, vandrák Honza Révai vám promítne svou cestu po Střední Americe.

 

3. DEN

Třetí den už pryč z tělocvičny. Opět budeme rozděleni na dvě skupiny. První zužitkuje předchozí trénink na kolech a vyrazí na lehký trail, kde bude prohlubovat práci s rovnováhou těla a stroje. Druhá skupina pak dostane do rukou motorky, přesněji trialové motorky. Ty vám dají jedinečnou možnost přenést všechny nasbírané informace o rovnováze a práci s tělem do reálu. Pak se obě skupiny prohodí. Ve dvě hodiny oběd a následně ukončení kurzu s předáním absolventských certifikátů.

 

MOTOJÓGA

S HONZOU RÉVAIEM

Víkendový kemp pod vedením trenéra Jiřího Heiníka.

MOTOJÓGA  |  MOTOKEMP |  MOTOTÁBOR   |  INSTRUKTOŘI  |  KONTAKT

přihlaš se

na MOTOJÓGU

Jiří Novotný MOTOŠKOLA

 

Štefánikova 223

468 22 Železný Brod

Česká republika

 

+420 483 390 504

info@autonovotny.cz

 

PARTNEŘI